pátek 19. července 2013

The Heritage Post No.6 - July 2013Máme pro Vás připraveno čerstvé vydání správného magazínu pro muže. O časopisu obecně si můžete přečíst třeba TADY a o minulém vydání TADY.

V tradiční rubrice The Rugged Guys (a na obálce) se mimo jiné fešáky představují i Sascha a Tobias, což jsou majitelé v březnu otevřeném obchodě Vater & Sohn v Hamburku. Pokud máte cestu do tohoto města, určitě se za nimi zastavte. Tomotu obchodu je věnován i celý článek. Dále se zde hovoří o nekompromisních The Rising Sun, což je kalifornská značka, která rozhodně za povšimnutí stojí.

Tématem čísla je tetování, ale jsou zde zastoupeny i další zajímavosti ze světa kol, motocyklů, traktorů Porsche, křiváků Schott nebo muškaření. Díky tomu, že se jedná o letní číslo, je zde i mnoho receptů na úpravu masa na grilu. Doporučujeme i těm, kteří německy nemluví. Koupit můžete v eshopu nebo si ho přijďte prolistovat k nám do obchodu.New arrival to our bookshelves: The Heritage Post no.6! About the magazine in general you can read HERE and about the last issue HERE.

Two of the guys on the cover (and also in the regular The Rugged Guys part) are Sascha and Tobias. They are owner of the new store in Hamburg Vater & Sohn . Their store is definitely a must to visit when you are in Hamburg! Then, there is article about The Rising Sun, which is undoubtedly one of the most interesting brands on this planet.

The theme of this issue is tattooing but obviously you can find the articles about anything interesting for real men: bikes, bicycles, Porsche tractors, Schott jackets, fly-fishing and many more. Because it is a summer issue there are plenty of recipes how to prepare proper meat on grill. We ca recommend this magazine to anyone, also for those which do not talk any German. You can buy it in our eshop or you can stop by in our store and have a look while sipping our great coffee or some the unusual beers we have for our customers.

Žádné komentáře:

Okomentovat