čtvrtek 31. ledna 2013

Qwstion news spring & summer 2013Jako vždy, když dostaneme novou kolekci od švýcarských Qwstion, musíme konstatovat, že:

1) máme nějaký nový typ tašky

2) zase mají nějakou velkou novinku (nyní je to One-for-Two-System®)

3) sezóní barvy jsou povedené

Píšeme to každého půl roku, vždycky je to pravda a vždycky je to pro Qwstion tašky krok správným směrem.

When we receive a new collection from Zurich based company Qwstion we have to claim that:

1) we've got some types of a bag

2) there is always some great new feature (recently One-for-Two-System®)

3) seasonal colors are awesome

We writing these words every six months, but it is always truth that there is always a move to the right direction.

The core of One-for-Two System


Pokud bychom měli začít bodem číslo 1, tak taška, která se u ná v nabídce objevuje poprvé, se jmenuje Courier a vlastně není úplnou novinkou u Qwstion, ale jen v naší nabídce. Jedná se o jakýsi mix Messenger tašky přes rameno a oblíbeného Weekenderu. Na první pohled upoutá pozornost zdvojené zapínání známého ze strých aktovek. Je to nejen vtipné, ale i praktické. Samozřejmostí je neoprénové pouzdro na laptop a spousta dalších kapes na iPhone a všechny potřebné věci. Díky svému objemu (16 litrů) může Courier pojmout asi více věcí než běžně potřebujete přes den, takže se Vám tam pohodlně vejde i pyžamo, kniha a láhev vína. Jak praví text Qwstion: je to taška pro moderní cestovatele mezi různými světy. my tomu rozumíme tak, že nejen prací je živ člověk.Talking about the first point, there is a bag which is not brand new in Qwstion collection generally but it is a first time that we stock those. Its name is Courier and it somehow a cross of Messenger bag and a Weekender. There are couple of features that makes your life easier: adjustable flap, neoprene laptop pocket, iPhone pocket and many more differnet pockets. Qwstion information say:"This bag is for the modern traveler between different worlds.". We understand that you can pack not only things for your daily work but also pyjama, a book and a bottle of good wine. Poprvé také nabízíme Media Pack, což je batoh určený primárně pro DJs, ketří sebou nosí až 50 vinylových desek. Batoh má na dně vyjímatelnou ochranu, takže cenné, ale křehké desky jsou v bezpečí. Samozřejmostí je neoprénové poudro na Macbook (včetně 17 palcového) a další menší kapsy vně i uvnitř batohu. Bez zajímavosti není také možnost přidělat Media Pack na trolej u 3day Bagu.
First time we stock also Media Pack which is dedicated to DJs or any technical geeks which need to carry all the gadgets all the time. There is enough space for up to 50 vinyls, 17" Macbook and some small pockets for everything else. To have your Media Pack fixed on the trolleys of your 3day Bag makes this combo very useful for any travelling DJs.

Další drobnou novinkou je Travelkit, ketrý se dá použít na drobnosti, které přendaváte z jedné tašky do druhé (peněženka, zápisník, tužka, klíče, doklady a kapesní nůž) nebo jako tzv. kosmetická taštička (vhodná např. do tašky Courier na cestování mezi světy - viz výše). Fantasii se meze nekladou a v nabídce je momentálně ve 3 barvách (Washed Black, Washed Grey a sezóní barva Dust).

Osvědčily se i pouzdra na laptopy, nyní k mání jsou nyní i na 15-palcové Macbooky.Small but nice is also Travelkit which a very useful option for carrying all the small things (wallet, knife, keys, notebook, pens etc.) or for your toiletries. Anything is possible and you can choose from three colors (Washed Black, Washed Grey a seasonal Dust).

The laptop covers are quite popular too so we added sleeves for 15" MacBooks.Velkou novinkou pro čerstvou kolekci je již zmíněný systém One-for-Two-System®. U většiny modelů tašek Qwstion jsme si zvykli na velkou variabilitu nošení tašky, což stávající uživatelé jistě mnohokrát ocenili. I z naší zkušenosti mohu potvrdit, že Weekender plný věcí na víkend se po nakoupení několika knih stává tak težkým, že nošení přes rameno se stává téměř bolestivým aktem a možnost nosit Weekender jako batoh je velmi oceňována. Tato vymoženost byla implementována i u tašek Office nebo Daypack. Maličkou nevýhodou bylo ale to, že popruhy na batoh sebou člověk nosil, i když je vlastně momentálně nepotřeboval. U nového One-for-Two-System® se tak podařilo např. u Weekenderu ušetřit téměř půl kilogramu váhy (zhruba čtvrtina váhy prázdné tašky), což je při dlouhodobém nošení celkem znát. Systém je velmi jednoduchý a přehodit tašku z rameního popruhu na batoh trvá pár sekund. Díky jednoduchosti se nemá co kde pokazit, takže nic nebrání tomu tašku používat po dlouhá léta.Pro pohodlnější použití jsou přiloženy snadno upevnitelné polštářky.The Qwstion users appreciate very much great variability how to carry their bags. We are talking now about Weekenders, Office Bags or Daypacks. Brand new One-for-Two-System® is an improvement which can save up to half kilo (Weekender) and when you have it on your back then you happy for every half kilogram less. No doubt. The whole system is very simple and a transformation to a backpack is very quick and easy. There are nice pads for the straps so you will feel very comfortable having your bag on you back or over the shoulder.Letošní kolekce obashuje dvě nové barvy, výše zmíněný Dust a také luxusně působící Oyster Grey. V barevném provedení Dust máme k dispozici Weekender, Backpack, Office Bag, populární Tote Bag a již popisovaný Travelkit.This season there are two new colors, Dust and fine Oyster Grey. There are some styles we have in stock in Dust color: Weekender, Office, Backpack, populat Tote Bag and Travelkit.Série tašek Oyster Grey je nejen v nové barvě, ale materiál působí na první pohled (i omak) o dost jemněji než všechny ostatní materiály ve stávající kolekci. V kombinaci s pruhovanou podšívkou a černými zipy vypadá tento materiál velmi elegantně. V této skvělé barvě nabízíme: Weekender, Daypack a Shopper.Oyster Grey is not only a color variation but the fabric itself feels much softer and not so rugged. In combination with striped lining and black zippers it looks very decent and elegant. There is set of these bags in this beautiful color: Weekender, Daypack and a Shopper.
Žádné komentáře:

Okomentovat