čtvrtek 20. února 2014

Qwstion Spring/Summer 2014Dvakrát do roka přibývají v naší nabídce nové typy a barvy stávajících tašek Qwstion. Na jaro a léto 2014 je tomu nejinak.

Twice a year there are some new styles or colors coming from Qwstion. This time is the same story.Novým typem je Overnighter, což je menší verze oblíbeného Weekenderu. Oproti svému většímu bratrovi je však kompaktnější (objem 25 vs. 30 litrů). Navíc má i kapsy na bocích. Uvnitř zůstává spousta kapes na drobnosti i neoprénová přihrádka na notebook. Samozřejmě je i zde přítomen systém One-for-Two-System®, velmi praktická věc umožňující Overnighter nosit jak přes rameno, tak jako batoh. Overnighter máme v dvojím provedení, standartní Washed Black a také nové, sezónní barvě Honey Mustard. Tento žlutý kanvas je vyroben ze 100% organické bavlny, která byla utkána na zakázku právě pro Qwstion. Stejně tak byl z organické bavlny vyroben i vnitřek tašky a popruhy. Podle těchto pro přírodu přívětivých pravidel byla vyrobena i impregnace a barva jako taková. V provedení Organic Honey Mustard máme v nabídce i Tote Bag, lehce vylepšený Shopper a dokonce i Travelkit.There is a new style called Overnighter. If the Weekender is the cappuccino, the Overnighter is the espresso; it has the same base, but it’s more compact and boiled down to the essence. The Overnighter offers a classic look in a compact format with highly contemporary style, while offering the same amount of versatility that you can find on it‘s big brother. We offer Overnighter in classic Washed Black color but also in seasonal Organic Honey Mustard. This Special Edition Qwstion uses a strong canvas made from 100% certified organic cotton which they developed together with our weaving mill. Both the lining, also made from 100% organic cotton, as well as the straps follow the concept to reduce their ecological footprint. Just in case you‘re wondering, we didn‘t stop there; also the coloring and wax coating meets the highest environmental standards and our signature vegetable tanned leather details complete the package. You can have also Tote bag, updated Shopper or even Travelkit in this beautiful color variation.Druhou sezónní barvou je Rawcycled. Jedná se opět o organickou tkaninu, tentokrát utkanou z nových bavlněných vláken dohromady s recyklovanými. Výsledkem je pak materiál se zajímavou strukturou, příjemnou na dotek. Díky kombinaci dvou různých vláken je materiál na každé straně jiný. Se světlým kanvasem se skvěle doplňují černé kovové části. V této barvě nabízíme Weekender, Daypack a populární Office Bag.


The second seasonal color is called Rawcycled. Qwstion team dived deep into the process of material production for this Seasonal Edition. Raw and recycled organic cotton yarns are combined in the shell material to achieve a unique structure. The duo-hue webbing further emphasizes the combination of yarns, and is contrasted with black metal hardware. Speaking of contrast: you‘ll find plenty of it on the inside...
Rawcycled fabric is used for Weekender, Daypack and popular Office Bag.


Žádné komentáře:

Okomentovat