pondělí 24. března 2014

The Heritage Post - MAGAZIN FÜR DIE FRAU – NR. 1



The Heritage Post - časopis jediný svého druhu nabízíme již od jeho 3.čísla. Aktuální osmé vydání máme stále skladem, stejně jako tři předchozí čísla. Všechna ostatní jsou vyprodána i u vydavatele. (a to i předposlední vydání, tj. číslo 7, které my stále máme). O filozofii a celkovém zaměření tohoto magazínu jsme psali třeba zde na našem blogu. Na našem blogu jsme zmiňovali i čísla 5 a 6. Dalším již jsme nevěnovali žádný prostor.

The Heritage Post - one-of-a-kind magazine. We started to offer THP from the third issue and the last 3 issues we have still on stock, of course including the last one (No.8) from January. BTW: the publisher has no stock of issue No.7 which we still have. About the philosophy of the magazine we have written here.



Od zákazníků slyšíme samou chválu, což nás těší, ale přecejen by se našly dvě výtky. První z nich je ta, že je časopis německy a nikoliv anglicky. To poměrně úzce souvisí s vydavatelem, který sídlí ve svém obchodě a studiu v Düsseldorfu a primárním úkolem pro ně bylo přinést na trh časopis, který je v němčině. Byly tu nějaké snahy o anglickou verzi, ale v dohledné době asi bohužel nic takového jen tak nebude. Výtka druhá byla, že je to časopis pro muže. Ženy, které k nám do obchodu přicházely byly ba až rozhořčeny, že nic tak dobrého pro ně nevychází. Tyto výtky tým kolem Uwe van Afferdena vyslyšel a je na světě první číslo The Heritage Post pro dámy (MAGAZIN FÜR DIE FRAU).

We had always good responses from our customers concerning this unique magazine which we appreciated. But there were two things some customers pointed out. First, the magazine is completely in German, not in English. Well, the publisher is German and main focus for them is the German market, there is no other magazine like that. There were some rumours according the English version, but for the time being it is not happening. The second thing was that the ladies coming to our store were always complaining that there is no magazine like that for ladies on the market. Uwe Van Afferden and his crew probably heard this one and there goes the very first issue of The Heritage Post for ladies (MAGAZIN FÜR DIE FRAU).



Formát i grafická úprava jsou stejné (proč také měnit něco co funguje), zachovány je jakýsi vnitřní řád magazínu. Ovšem s lehkými změnami. Místo Rugged Guys jsou zde The Heritage Women, místo silného sporťáku se zde popisuje VW Karmann Ghia, silniční nebo závodní kola jsou nahrazeny koly, na kterých se dá odvézt nejen nákup ale i potomek. A např. místo dýmek, skotské whisky a ostrých nožů se zde řeší spíše parfémy, pečení chleba nebo litinové hrnce. Vše je doplněno kuchařskými recepty, opět je zde znát rozdíl v cílové skupině: místo fláku masa na grill nebo kuřete na pivě je to spíše pečený chřest nebo citronóvý cheessecake. To ovšem není na škodu a doporučujeme tímto nejen dámám tento časopis otevřít.

Koupit můžete TADY nebo si osobně prohlédnout do našeho Concept Qubus x Denim Heads. A proč si přitom nedat šálek italské kávy nebo sklenici bavorského piva?

The format and graphic layout are the same (why to change anything what works well), the same is also the "inner system" of the magazine. With minor changes. Instead of Rugged Guys now we have The Heritage Women, instead of manly car (you name it) there is an article about VW Karmann Ghia.  Race bicycles are replaced by the bikes you can use for transporting not only shopping but also children. The pipes, Scotch whisky and sharp knives switched to perfumes, baking bread or jewellery. And yes, there is a couple of recipes but baked asparagus or lemon cheesecake are more important than rib-eye steak. But is it not bad, we would say that it is better than great. We would recommend this magazine not only to the ladies but to anyone! 

Buy it HERE or stop by in our Concept Qubus x Denim Heads. You can have a look while sipping espresso or drinking one of the beers of our amazing ever-changing selection.


Žádné komentáře:

Okomentovat