čtvrtek 16. května 2013

Sunpocket Spring 2013Jaro je zde a léto bude co nevidět. Přesně to je čas, kdy každý potřebuje sluneční brýle. Ne, že by v zimě nebyly potřeba, ale přece jen v našich zeměpisných šířkách je toho slunce trochu více spíše v létě. Brýle Sunpocket jsou součástí naší nabídky již nějaký pátek a proto mají mnoho příznivců i u nás. Splňují totiž vše, co si od takových brýlí můžete přát:

1. chrání Vaše oči před sluncem či větrem
2. vypadají dobře (škála barev i tvarů je širší než dříve)
3. jsou stále skládací, což je opravdu velká výhoda v létě stejně jako v zimě na horách
4. nejsou přehnaně drahé (a to i přes to, že NEJSOU vyrobené v zemích odkud je zboží sice levné, ale nepříliš kvalitní).

The spring is here and the summer will be here quite soon. Exactly this is the time when everyone needs a pair of nice sun glasses. It is truth that you need them during the winter too but in our part of Europe it is a bit less sunny than in July. We have Sunpockets on stock for some time already and we can say that there are already some fans of these colorful shades. They are so popular because:

1. they protect your eyes against sun rays or a wind
2. they look good (the pallete of colors and shapes is now wider than ever)
3. you can fold them easily, which is a good feature in summer and in winter as well
4. the price for them is adequate (there is a fact that they are not made in cheapest factories on the planet where you simply can't expect the best quality). Sunpocket II Cedar


Kromě stálic v nabídce jako je Sunpocket Sport Shiny White nebo Sunpocket II v barvě Cedar (ty jsou podle mě opravdu povedené) máme nyní i některé nové barvy:

např. Sunpocket Sport Dark Tortoise, které jsou se svými zelenými skly nejen praktické, ale i elegantní.

Apart from some stable good sellers like Sunpocket Sport Shiny White or Sunpocket II Cedar (in my opinion, vcery nice color combination) we have some new color variations on stock:

for example Sunpocket Sport Dark Tortoise, which are thanks to their green glasses not only practil but elegant too.


Sunpocket Sport Dark Tortoise


Jak Sunpocket Sport tak i Sunpocket II jsou modely původní, které byly vytvořeny v 70. a 80. letech minulého století.

Více než půl roku máme v nabídce dva nově vyvinuté typy: Samoa a Tonga. Samoa je sice ostrov (a Tonga souostroví) v Pacifiku, ale designéři brýlí byli inspirováni ve Francouzských Alpách v případě brýlí Samoa a jihoafrickým pobřežím v případě brýlí Tonga.

Sunpocket Sport and Sunpocket II are the original designs from 70s and 80s. More than a half year we have on stock newly designed types: Samoa and Tonga. The designers of those shades were inspired in French Alps (for Samoa) and by the South African coast in case of Tonga.

Sunpocket Samoa Black


Brýle Samoa máme nyní v černé barvě a Tonga v zajímavé barvě Crystal Grey.

Samoa we have now in black color and Tongas in an interesting color Crystal Grey.

Sunpocket Tonga Crystal Grey


Novinkou jsou brýle Kauai. Kauai je jedním z havajských ostrovů. Zajímavostí je, že na tomto ostrově leží hora Waialeale, na které spadne v průměru 12344 mm dešťových srážek za rok. To je jedna z nejvyšších hodnot na světě a to je v případě havajských ostrovů celkem překvapivé. V Čechách jsou rekordní údaje někde lehve přes 2000 mm za rok.

The hot new-comer is Kauai type. Let's talk a bit about the name. Kauai is one of the Hawaii islands. The interesting fact is that on this island there is a mountain Waialeale, which is the wettest place on planet (average 12344 mm of rain yearly!).

Sunpocket Kauai Crystal Grey


Nicméně Kauai jsou brýle klasických tvarů a subjektivně by se dalo říci, že jsou o trochu mohutnější než stávající modely. V nabídce nyní ve verzích Matt Black a Crystal Black (modrošedá skla). Nové je také balení brýlí, u nových modelů se upustilo od pouzdra z tvrdého plastu a je zde jen malý hedvábný pytlík.

Kauai is a shade with a classical shape but in my opinion optically a bit bigger than the other types. Almost unbreakable like all the other Sunpockets. We currently have them in Matt Black and Crystal Black color. There is also a new way of packaging, now it is only a small silk bag.
Sunpocket Kauai Matt BlackJak je vidno, u Sunpocket nelení a nabídku rozšířili natolik, že si vybere snad opravdu každý. To, že jsou vhodné na jakoukoliv sportovní i jinou aktivitu (popř. totální neaktivitu) můžeme potvrdit z vlastní zkušenosti.

As you can see, they do not sleep at Sunpocket and they made a selection so wide now that probably anyone can choose the shade for himself/herself. We have that kind of experience that they can be used for all kinds of sport activity but they are nice for total inactivity too.

Žádné komentáře:

Okomentovat